UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij!

Warszawa

 

PSYCHODRAMA W WARSZAWIE

Ośrodek Pomocy Psychologicznej INTEGRA, ul. Wilcza 66/68 Warszawa

 

GRUPA ROZWOJOWO-TERAPEUTYCZNA

prowadzona metodą psychodramy wg J.L. Moreno

 

Grupa ma charakter półotwarty, to znaczy, że istnieje możliwość dołączenia do grupy w każdym momencie, o ile jest wolne miejsce. Przy większej liczbie chętnych rozważymy otworzenie drugiej, równoległej grupy.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w soboty (prawdopodobnie w godz. 9-18 z przerwą na obiad).  Czas trwania I etapu: 12 spotkań.

 

Terminy spotkań w I półroczu 2022 r.: 22.01, 5.03, 10.04, 8.05, 25.06.

 

Prowadzące:

Marta Maryl – dr n.med., certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta i trener Polskiego Instytutu Psychodramy, wykładowca, prowadzi grupy na kursach psychoterapii, trener w szkoleniach w biznesie.

Ita Szpulak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, w drodze do certyfikatu terapeuty Polskiego Instytutu Psychodramy. Prowadzi psychoterapię indywidualną i różne formy pracy z grupami.

 

Koszt: 450 zł/spotkanie (8 h)

 

 

Zapraszamy osoby, które chcą się kreatywnie rozwijać, są otwarte na pracę w grupie, a także na pracę z ciałem i ruchem. Psychodrama daje ogromną przestrzeń do rozwoju, zarówno w zakresie osobistym, jak i zawodowym. Jest metodą efektywną przede wszystkim dlatego, że bazuje na działaniu, angażuje całą osobę, z jej ciałem, umysłem, emocjami, tym, co świadome i nieświadome. Istotna jest także wartość grupy, która we wspólnym procesie wspiera rozwój poszczególnych osób.

Więcej o metodzie psychodramy  https://www.psychodrama.pl/psychodrama_jako_metoda.html

 

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o bezpśredni kontakt z prowadzącymi.

 

Marta   502 056 587     marta.gadas@wp.pl

Ita    502 851 972   ita.szpulak@gmail.com

 

 

 

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia uczestnictwa w grupie, potwierdzonego przez Polski Instytut Psychodramy, liczącego się jako godziny pracy własnej w przypadku osób ubiegających się o certyfikat psychoterapeuty.

 

 

 

 

 


 

 

Ośrodek Psychoterapii, Psychodramy i Szkoleń „OPiS”

Grupy terapeutyczne prowadzone metodą psychodramy

 


GRUPA W WEEK-ENDY

Organizacja zajęć i harmonogram: zajęcia w „małej grupie”,  maks. 14-osobowej. Proces terapii będzie trwał 260 godzin dydaktycznych rozłożonych równomiernie w czasie ok.  2 lat. W tym okresie odbędzie się 13 weekendowych bloków terapeutycznych – każdy po 20 godzin dydaktycznych (sob. 9.00 – 13.00 oraz 14.30 – 19.00; nd. 9.00 – 13.00 oraz 14.30 – 18.00).

Pomiędzy blokami będą przerwy ok. 8-tygodniowe. W tym czasie każdy uczestnik grupy kontynuuje sesje indywidualne ze swoim terapeutą i z taką częstotliwością, jaka jest ustalona w kontrakcie terapeutycznym (uczestnictwo w grupie wymaga kontaktu terapeuty grupowego z terapeutą prowadzącym terapię indywidualną).

Do uczestnictwa w tej grupie zapraszamy też osoby szkolące się w psychoterapii i potrzebujące odbycia własnej psychoterapii.

Pierwsze spotkanie grupy: 26 - 27 listopada 2016r. (Są jeszcze wolne miejsca). Terminy kolejnych sesji będą ustalone na pierwszym spotkaniu (zawsze będzie to sobota i niedziela). Do letnich wakacji 2017r. przewidziane są jeszcze trzy spotkania grupy, a następne jesienią 2017r.

Prowadzenie: Mgr Wiesława Piątek-Janicka (certyfikowany psychoterapeuta, terapeuta, trener i superwizor psychodramy). 

 

GRUPA „POPOŁUDNIOWA”

 

Organizacja zajęć i harmonogram: zajęcia w „małej grupie”,  maks. 12-osobowej. Proces terapii będzie trwał 96 godzin dydaktycznych rozłożonych równomiernie w czasie 1 roku. Zajęcia odbywają się 2 razy w miesiącukażda sesja trwa 4 godziny dydaktyczne (wtorki: 17.00 – 20.00).

Dla: grupa przeznaczona jest zarówno dla osób będących w trakcie terapii indywidualnej oraz dla tych, którzy zakończyli już proces terapii indywidualnej jak i dla osób, które dotychczas psychoterapii nie przechodziły. (W przypadku osób, które aktualnie są w indywidualnym procesie terapii uczestnictwo w grupie wymaga kontaktu terapeuty grupowego z terapeutą prowadzącym terapię indywidualną.)

Kwalifikacja do grupy: w formie indywidualnej konsultacji (bezpłatnej).

Pierwsze spotkanie grupy zaplanowano na 13 grudnia 2016r. (Są jeszcze wolne miejsca). Termin rozpoczęcia zajęć zostanie ustalony po zamknięciu listy uczestników grupy i ze znacznym wyprzedzeniem podany wszystkim zainteresowanym oraz ogłoszony na stronie internetowej Ośrodka OPiS.

Prowadzenie: Lek. med. Agata Majewska-Stefaniak (specjalista psychiatra, terapeuta psychodramy).

Stowarzyszenie Polski Instytut Psychodramy
ul. Michała Bałuckiego 6, 30-318 Kraków
NIP: 6762150959
PEKAO S.A. 22 1240 4689 1111 0000 5141 9185
Copyright © 2009. All rights reserved.